BAŞKAN CAN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN CAN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

TARSUS BELEDİYE BAŞKANI ŞEVKET CAN, MUHTARLARLA RUTİN OLARAK YAPTIĞI TOPLANTILARDAN BİRİSİNİ DAHA GERÇEKLEŞTİRDİ. MUHTARLARIN YAKLAŞAN MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLAYAN BAŞKAN CAN, MUHTARLARLA DEVAMLI İÇ İÇE OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Toplantıya Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Naci Güllü, muhtarlar ve daire müdürleri katıldı.
İlk olarak söz alan Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Naci Güllü, ‘'Her zaman birebir görüşmeler yaptıklarını,Her konuda belediye başkanı Şevket Can'ın  duyarlı olduğunu, mümkün olduğu kadar çözüm odaklı çalıştığını söyledi ve Kendilerine teşekkür etti.
Muhtarların yaklaşan muhtarlar gününü kutlayan Başkan Can, muhtarlarla devamlı iç içe olduklarını söyledi.
Başkan Can, ‘'Yapacakları hizmetleri şehir içerisindeki mahalle muhtarlarının bildiğini,Bazı hizmetlerin ihale aşamasının yapıldığını Bazılarının ihale aşamasında olduğunu belirterek köylere yapılan parke hizmetinden bahsetti.
Bu sene 606 çocuğumuzu sünnet ettirdiklerinin bilgisini veren Başkan Can Gelecek senelerde sayıyı arttırarak devam etmek istediğini ifade etti.
muhtarlara Sizler bizim mesai arkadaşlarımızsınız diyen başkan can . Muhtarlar ile gerçekten güzel bir iletişim kurduklarını Bu iletişimin devam edeceğini, dile getirdi.
Başkan Can daha sonra Yaptığı ve yapacak olduğu hizmetlerden bahsetti.

Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi