Düğününde Giyemediği Gelinliği 28 Yıl Sonra Giydi

DÜĞÜNÜNDE GİYEMEDİĞİ GELİNLİĞİ 28 YIL SONRA GİYDİ

Okşan Taşçı eşinden gizli çocuklarıyla SÜRPRİZ DÜĞÜN MERASİMİ düzenledi.Silifke'de yaşayan çift düğününde giyemediği gelinliği 28 yıl sonra sürpriz bir düğün yaparak giydi.

Silifke'de ikamet eden Okşan Taşçı eşi Halil Taşçı'ya büyük bir sürpriz yaparak 28 yıl aradan sonra yeni gelinliğini giyerek tekrar düğün merasimi yaptı.
Eşi Halil Taşçı'dan gizli çocukları ile düğün merasimi düzenleyen Okşan Taşçı, önce düğün salonunu ve orkestrayı tuttu.
Eşi Halil Taşçı'nın çalıştığı iş yerindeki işverenle görüşen Okşan Taşçı eşi için izin istedi. Daha sonra yakın çevresine telefon açarak düğüne davet eden Okşan Taşçı eşi Halil Taşçı'dan habersiz 28 yıl önce giyemediği gelinliği alarak kuaföre gitti.
Halil Taşçı tüm olaylardan habersiz bir arkadaşı ile birlikte başka birinin düğüne gitmek için düğün salonuna geçti. Burada eşi Okşan Taşçı'yı gelinlikle gören Halil Taşçı şaşkınlığını gizleyemedi. 

Okşan Taşçı 28 yıl önce çok istemesine rağmen istediği gelinliği giyemediği için böyle sürpriz bir düğün merasimi gerçekleştirdiklerini belirtti.

Düğünün kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu belirten Halil Taşçı ise yaşadığı şaşkınlığı anlattı.

Taşçı çifti, Sultan Demirol, Berkan Taşçı adında iki çocuğu, bir de 3 yaşında Zeynep Demirol adında torunu olduğunu belirtti. 

Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi