Erdemli Belediyesi'nden hastalara özel yatak

ERDEMLİ BELEDİYESİ'NDEN HASTALARA ÖZEL YATAK

Erdemli Belediyesi vatandaş odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturduğu Limon Çiçeği projesiyle yatağa bağımlı hastalara özel üretim hasta yatağı dağıtıyor. Çok detaylı yapılan araştırmalar neticesinde tespit edilen hastalara hasta yataklarının dağıtımının yapıldığını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “ nerede bir ihtiyaç sahibi varsa onu bulup her türlü ihtiyaçlarını gideriyoruz” dedi.

Erdemli Belediyesi Limon Çiçeği ekibi ,ilçe sınırlarında yaşayan hastalara yönelik olarak yürüttüğü çalışmalar çerçevesinde, ihtiyaç sahiplerine hasta yatağı dağıtımı yaptı.
Erdemli Belediyesi olarak yaptıkları her türlü hizmette engelli ve yaşlı vatandaşları asla ihmal etmediklerini ve onlarını düşünerek uygulamalar yaptıklarını kaydeden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ekiplerin çok titiz bir çalışma yürüterek gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalıştıklarını söyledi.
Maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara belediyece ihtiyaçları olan tekerlekli sandalye, akülü engelli aracı, hasta yatağı, market ihtiyacı ve benzeri yardımlarda bulunduklarını ifade eden Tollu, onlara hizmet etmenin en asli görevleri olduğunu söyledi.
Toplumun her kesimine eşit ve kaliteli hizmet sunmak için çalıştıklarını söyleyen Başkan Tollu, Limon Çiçeği projesiyle her türlü ihtiyaç sahibine ulaştıklarını ve onların hayatını kolaylaştırmak için çaba sarf ettiklerini belirtti.
Erdemli'de yaşayan vatandaşların yaşam kalitesini arttırabilmek için 7/24 çalıştıklarını belirten Tollu,Limon Çiçeği projesiyle Erdemli sınırları içerisinde yaşayan engelli, yaşlı, hasta, muhtaç, afetzede, öksüz-yetim vatandaşların yardımına koştukalrını,Onların her türlü ihtiyaçlarını karşıladıklarını,Erdemli Belediyesi olarak toplumun her kesiminin huzuru ve rahatı için büyük bir gayret sarf ettiklerini,Ekiplerin şimdi de tespit ettikleri yatağa bağımlı hastalara özel üretim hasta yatağı dağıtımı yaptığını dile getirdi.
Erdemli Belediyesinin yaptığı hizmetleri her zaman takdirle karşıladıklarını söyleyen vatandaşlar belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi