EŞİ ÖLDÜ, 6 ÇOCUĞUYLA ORTADA KALDI

EŞİ ÖLDÜ, 6 ÇOCUĞUYLA ORTADA KALDI

ADANA'da oturan 33 yaşındaki Çiğdem Kartal, 6'ncı çocuklarını dünyaya getirdikten 6 gün sonra beyin kanaması sonucu öldü. Eşinin ölümüyle yıkılan 45 yaşındaki Faik Özoğul, 6 çocuğuyla yaşam mücadelesi veriyor.

Gündelik işlerde çalışan Faik Özoğul ile Çiğdem Kartal, 18 yıl önce resmi nikahsız evlendi.
3'ü erkek 5 çocuk sahibi olan Çiğdem Kartal, 6'ncı çocuğunu 16 Ağustos'ta sezeryanla dünyaya getirdi. 7 aylık doğan kız bebek kuvöze alınırken, 2 gün sonra Çiğdem Kartal, bebeğiyle birlikte taburcu edildi.
Hastaneden çıktıktan sonra şiddetli baş ağrısı ve dönmesi şikayetiyle hastaneye başvuran Kartal, 22 Ağustos'ta beyin kanaması sonucu kurtarılamadı.
Faik Özoğul, 4 çocuğunun epilepsi hastası olduğunu, yeni doğan kızına henüz isim vermediğini 6 çocuğuyla ortada kaldığını söyledi.
Eşinin ihmal sonucu öldüğünü öne süren Özoğul,
"Rahmetli eşinin herhangi bir sağlık sorunu olmadığını, doğum yapıp taburcu edildikten sonra her gün baş ağrısı şikayetiyle hastaneye gittiklerini eşinde demir eksikliğinden başka bir sorunun olmadığının söylendiğini anlattı.
6 çocukla ortada kaldığını söyleyen baba Yevmiye hesabı ne iş olsa yaptığını ancak Çocuklara bakmaktan işe gidemediğini bu yüzden de Yetkililerden kendilerine yardımcı olmalarını istedi.

 

Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi