Genç kızı 21 gün kemerle, sopayla darp edip tecavüz etti

GENÇ KIZI 21 GÜN KEMERLE, SOPAYLA DARP EDİP TECAVÜZ ETTİ

Tanıştığı genç kızı kandırıp bir ayakkabı imalathanesine götüren şahsın burada genç kızın elini bağlayıp ağzını kapatıp 21 gün boyunca sopa ve kemerle işkence yaptığı ve tecavüz ettiği ortaya çıktı. ZANLI YAKALANDIKTAN SONRA ÇIKARILDIĞI NÖBETÇİ MAHKEME TARAFINDAN TUTUKLANDI .Ailesinin kendisine bir şey yapmasından korkan genç kız ise kadın sığınma evine yerleştirildi .

Olay Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı Sarıyakup Mahallesi'nde 21 Kasım günü meydana geldi.
İddiaya göre, 19 yaşındaki genç kız bir süre önce erkek arkadaşı hayatını kaybedince bunalıma girdi. Ailesi genç kızı psikolojisi düzelmesi için hastaneye götürdü. Genç kız burada verilen ilaçları kullanmaya başladı. 1 Kasım günü ise saçlarını boyatmak için evden çıkıp bir kuaföre gitti.
Genç kız kadın kuaföründe saçlarını boyattı. Burada kuaför işletmecisi ve yanında çalışanlarla ile tanışıp arkadaş oldu. O esnada kuaförde bulunan ve kuaför işletmecisinin arkadaşı olduğu öğrenilen evli ve 3 çocuk babası 32 yaşındaki Rasin Sabah da sohbete katıldı.
Genç kız ile Rasin Sabah bir süre sohbet ettikten sonra Sabah genç kıza birlikte gezmeyi teklif etti. Ancak genç kız önce korkup şahsa , kendisini tanımadığını ve saat altıda evde olması gerektiğini söyledi.Sabah ise genç kıza , kendisinin de evladı olduğunu ve ona kötü bir şey yapmayacağını söyleyerek genç kızı ikna etti. Bunun üzerine kuaför, her ikisini de Sabah'ın Sarıyakup Mahallesi'ndeki iş yerinin önünde bıraktı. İkili, iş yerinin çatı katına çıkıp, burada bir süre sigara içip sohbetlerini sürdürdü. Ancak hava kararınca genç kız, eve gitmek istediyse de Rasin Sabah buna izin vermedi.
Çıkan tartışma sonucunda Rasin Sabah , iş yerinde bulundurduğu sopayı çıkartıp, genç kızı dövmeye başladı, sonrasında genç kızın elini bağlayıp ağzını kapatarak ona tecavüz etti. Tam 2 hafta boyunca iş yerinin çatı katına hapsettiği gen kıza şiddet uygulayıp, defalarca tecavüz eden Sabah, sonrasında adeta bir tutsak gibi gördüğü genç kızı , Mersin ve Antalya'ya götürerek, burada da kaldığı evlerde cinsel saldırısını sürdürdü.
Sabah, ailesiyle iletişim kurmaması için genç kızın cep telefonunu da alıp, sim kartını da kırdı. Mersin ve Antalya'da da genç kıza tecavüze devam eden zanlı 4 gün sonra tekrar Adana'ya dönüp genç kızı ayakkabı imalathanesine götürdü. Ellerinden bağladığı kızı çırılçıplak soyan Sabah, kemerini çıkartıp bir yandan ona şiddet uyguladı, diğer yandan da tecavüz etti.
Genç kızın ailesi, kızlarından haber alamayınca polise ‘kayıp' başvurusunda bulundu.
Polis her yerde genç kızı ararken, Rasin Sabah'ın alıkoyup da günlerce darp edip, tecavüz ettiği kız, 20 Kasım'da zanlının uyuşturucu alıp, uykuya dalmasını fırsat bilip, esir tutulduğu iş yerinden kaçıp, bölgedeki bir başka esnafa sığınıp, kurtulmayı başardı.
Sonrasında polis devreye girip, genç kızı önce hastaneye, sonra ‘kadın sığınma evi'ne yerleştirdi.
Uyandığında genç kızı göremeyen Rasin Sabah kaçtı. Ancak Sabah, Adana Emniyet Müdürlüğü Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü Seyhan Araştırma ekipleri tarafından yakalandı. Zanlı, Ahlak Büro Amirliğine teslim edildi.
Genç kızın rızasıyla kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini anlatan Sabah, suçlamaları kabul etmeyerek kendine iftira atıldığı ve kendi isteğiyle birlikte oldukları yönünde ifade verdiği öğrenildi.
Sabah'ın, başta tehdit ve hakaret olmak üzere gasp, mala zarar verme, kişiyi hürriyetinden alıkoyma gibi 17 ayrı suçtan dosyasının bulunduğu, ancak hakkındaki hiçbir davada bugüne kadar hüküm giymediği öğrenildi.
Genç kızda ifadesinde, Rasin Sabah'tan davacı ve şikayetçi olduğunu, bu olayın duyulduğu zaman ailesinin kendisine zarar verip korktuğunu bu yüzden de kadın sığınma evine gitmek istediğini söylediği öğrenildi.
Zanlı sorgusunun ardından "Cinsel saldırı, şiddet, işkence, kişi hürriyetinden yoksun bırakma" suçlamalarıyla adliyeye sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye çıkartılan zanlı tutuklandı.

Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi