Jandarma basmaktan, onlar oynamaktan bıkmadı

JANDARMA BASMAKTAN, ONLAR OYNAMAKTAN BIKMADI

Sendika Binasına 8. Kumar Operasyonu ... Uslanmaz kumarbazlar 7'nci kez basıldı

Tarsus'ta sendika adı altında tombala adlı kumar oynatan iş yeri 8'inci kez basıldı. Jandarma, Yenice Taşımacılık ve İşçi Sendikası adlı derneğe yaptığı operasyonda tombala oynarken yakaladığı 77 kişiye 17 bin 479 TL para cezası kesti.
Tarsusda, bir işçi sendikası ile organizasyon şirketinin ortak kullandığı binaya 8'inci kez yapılan kumar operasyonunda, çok sayıda kumar malzemesi ele geçirildi ve 77 kişiye 17 bin 479 lira para cezası uygulandı.
Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Yenice Mahallesi'nde bir işçi sendikası ile organizasyon firmasının ortak kullandığı ve kumar oynandığı iddiasıyla daha önce 7 kez operasyon yapılan binaya, İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince aynı gerekçeyle 8'inci kez operasyon yapıldı.
Operasyonda binada 4 bin 879 oyun pulu, 150 çekiliş kartı ile numaratör, üfürme makinesi plastik borusu ve ses amfisi bulundu.
Jandarma, operasyon anında binada bulunan 77 kişiye kumar oynamak suçundan 17 bin 479 lira idari para cezası uyguladı.
Ekipler, 2 kişi hakında da "kumar oynamak için yer ve imkan sağladığı" iddiasıyla adli işlem başlatırken , Ayrıca kapalı alanda 60 kişinin sigara içtiğine dair tutanak hazırlandı.

Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi