Kızının tecavüzcüsüne kurşun yağdırdı! ‘Başka yavrular mağdur olmasın’

KIZININ TECAVÜZCÜSÜNE KURŞUN YAĞDIRDI! ‘BAŞKA YAVRULAR MAĞDUR OLMASIN’

Cinayet Şüphelisi: 13 Yaşındaki Kızıma Tecavüz Etti, ÖldürdümADANA'da dün 17 yaşındaki genci tabancayla 4 el ateş ederek öldüren 44 yaşındaki zanlının, cinayeti 13 yaşındaki kızına tecavüz ettiği için işlediği ortaya çıktı.

Olay, önceki gün merkez ilçe Yüreğir'e bağlı Yavuzlar Mahallesi'ndeki Kışla Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde meydana geldi.
İddiaya göre; teknik servis elemanı olarak çalışan genç, teknik bir arızayı gidermek amacıyla kendisine verilen adrese doğru yola çıkmak için iş yerinden çıkıp servis aracına bindi.
Genç, işyerinin kamyonetine bindiği sırada, tabancalı saldırıya uğradı.
elindeki silahla aracın arka kapısını açan şahıs, “Sen kızıma tecavüz ettin, senin yüzünden psikolojik tedavi görüyor” diye bağırarak gencin üzerine 4 el ateş etti.
Katil zanlısı, polis tarafından yakalanırken, genç ise kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen katil zanlısı baba ,cinayeti kızının namusunu yerde bırakmamak için işlediğini ve pişman olmadığını belirterek, “Namusum için yaptım. Namusumuzu yerde mi bulduk. Kızıma tecavüz etti. Ben bu cinayeti başka yavrular mağdur olmasın diye yaptım. Cumhurbaşkanı'na yalvarıyorum, tecavüzcülere ağır cezalar verilecek kanunlar çıkarılsın. Biricik kızımı benden aldılar. Herkesin başına gelebilir. Bunların fotoları asılsın, ifşa edilsin” diye konuştu.

Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi