Mersin İdmanyurdu Başkanı Mahmut Karak istifa etti

MERSİN İDMANYURDU BAŞKANI MAHMUT KARAK İSTİFA ETTİ

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Mersin İdmanyurdu'nun Kulüp Başkanı Mahmut Karak basın toplantısı düzenledi. Şubat 2017 de Kulüb başkalığı görevine gelen Mahmut Karak toplantıda istifa etti. Karak, 'Mersin İdmanyurdu'nun fişinin çekildiğini gördüklerini, O yüzden kulüp başkanlığı görevine noktayı koyduğunu ve istifa ettiğini, ve Artık bu görevin yapılmasının bir anlamı olmadığını gördüklerinden dolayı bu kararı aldığını söyledi.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden ve zor günler geçiren Mersin İdmanyurdu'nda başkan da istifa etti.
Ligde oynadığı 10 maçta 10 mağlubiyet alan, bu maçlarda 38 gol yeyip sadece 2 gol atabilen kırmızı-lacivertli ekip, gün geçtikçe erimeye devam ediyor.
Çok yüksek miktarda bulunan borçtan ve transfer tahtasının kapalı olmasından dolayı 3 yıldır bir türlü kendini toparlayamayan Güney ekibi, çıkmaza girdi.
Basın toplantısı düzenleyen Kulüp Başkanı Mahmut Karak da istifa ettiğini duyurdu.
Karak,Futbol anlamında artık konuşulacak bir şey kalmadığını belirtti.
Bugüne kadar yine yüzde 10 aday olabileceğini düşündüğünü belirten Karak, " bu kutlu yürüyüşte 11 aydır kişiliği, şahsı, kariyeri ve adamlığı ile burada dik durmaya çalıştığını, Ayın 5'inde kongre olduğunu, kendisi için çok zor olan, bırakılması çok zor bir görevi bıraktığını söyledi.
Bütün yöneticilerin de istifasını sunacağını kaydeden Karak, "Biz artık yokuz dedi.

Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi