Sigortacı Joey Hoffman, Hollandalı arkadaşı 34 yaşındaki Björn Breukers ve Tarsuslu eşi 26 yaşındaki Derya Ün Breukers ile birlikte 8 Temmuz'da Narlıkuyu'da tatil yapmak ve arazi satın almak için bu bölgeye geldi.
Dağlık alanda arazi bakan 3 arkadaştan, Derya ile eşi Björn Breukers iddiaya göre ayrılıp geldikleri yoldan dönüşe geçti.
Hoffman ise, " kendisinin tırmanamayacağını,aşağı yola doğru gideceğini söyleyerek ayrıldı.
O günden sonra da izine rastlanılmadı.
Kayıp olan Joey Hoffman'dan haber alamayan ailesinden ağabeyi Robin Hoffman ve arkadaşları Angelo Durei ile Jaimy Gewald, Mersin'e geldi. Joey Hoffman, ağabeyi ile en son 8 Temmuz'da konuştuklarını belirtti.
Joey Hoffman'ın bulunması için polis, jandarma, AFAD Mersin ve Adana'dan gelenlerin de aralarında bulunduğu yaklaşık 80 kişilik arama kurtarma ekibi oluşturuldu.
Polis ekipleri, bölgede 100'e yakın kişinin ifadesine başvurdu.
Hollanda'dan getirilen arama köpeği de çalışmalara katıldı.
Drone ve detektör köpeklerle dik yamaç, kayalık ve ağaçlık bölgede aranan Joey Hoffman'ın cesedi bu sabah Kuruçay Deresi yakınında kayalıklar arasında Ankara'dan gelen arama ekibindeki Kadavra köpeği tarafından bulundu.
Cesedin bulunduğu bölgede Cumhuriyet Savcısı'nın incelemesi devam ederken, cesetteki ilk muayenede bıçak ya da ateşli silah izine rastlanmadı.

SİLİFKE'DE KAYBOLAN HOLLANDALI GENÇ ÖLÜ BULUNDU

MERSİN'in Silifke İlçesi'ne bağlı Narlıkuyu'da 37 gün önce esrarengiz şekilde kayıplara karışan Hollandalı 22 yaşındaki Joey Hoffman'ın bir dere yatağında kokmuş haldeki cesedi bulundu.
Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi