Tartıştığı sevgilisini kamyonetle ezdi

TARTIŞTIĞI SEVGİLİSİNİ KAMYONETLE EZDİ

Adana'da üniversite öğrencisi bir genç kız, tartıştığı erkek arkadaşı tarafından kamyonetle ezildi. Ağır yaralanan 23 yaşındaki Ece Çelik, kaldırıldığı hastanede 17 gündür koma halinde hayat mücadelesi verirken, olayın zanlısı erkek arkadaşının ise ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı ortaya çıktı.

Olay, 31 Temmuz'da gece yarısı meydana geldi.
Çukurova Üniversitesi İç Dekorasyon Bölümü öğrencisi Ece Çelik, erkek arkadaşı ile eski erkek arkadaşı nedeni ile tartıştı.
Genç kız, kendisini kamyoneti ile dolaştıran sevgilisine eve gitmek istediğini söyledi.
Evin girişine kadar götürdüğü sevgilisini indirmeyen genç ile Ece Çelik'in telefonla mesaj atıp çağırdığı arkadaşları arasında tartışma yaşandı.
Olayın yaşandığı yere genç kızın eski sevgilisinin de gelmesine sinirlenen genç, iddiaya göre araçtan indirdiği Ece Çelik ve arkadaşlarının üzerine kamyonetini sürdü.
Sevgilisi Ece Çelik'i ezip, eski sevgiliyede çarpan genç, olay yerinden kaçtı.
Ağır yaralı olarak Balcalı Hastanesi'ne kaldırılan Ece Çelik, bir gözünü kaybederken, bitkisel hayata girdi, eski sevgili ise kazayı hafif atlattı.
Şikayet üzerine gözaltına alınan zanlı, yaralılara kasıtlı çarpmadığını iddia etti.
İfadesinde, sevgilisinin kendini aradığını, arkadaşlarıyla tartıştığını söylediğini, kendisinin de evin önüne gittiğinde ,Orada bir tartışma yaşandığını ve aracıyla hızla uzaklaştığını, kimseye çarptığından ise haberinin olmadığını söyledi.
Zanlı daha sonra Cumhuriyet Savcısı'nın talimatıyla bırakıldı.
Bu arada zanlının genç kıza ve eski erkek arkadaşına kamyonetle çarpması da bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Görüntülerde, araçtan birinin indiği görülüyor.
Kamyonet daha sonra dönüş aldıktan sonra hızla yolda duranların üzerine hareket ediyor.
Bu sırada araç bir kişinin üzerinden geçiyor.
Yaşam savaşı veren Ece Çelik'in daha önce özel bir kanalda düzenlenen 2 televizyon programına katıldığı, bunlardan yemek yarışmasında 25 bin liralık ödül kazandığı ortaya çıktı. Çelik'in yarışmadan sonra kendine ev tutup ailesinden ayrı yaşamaya başladığı, kalan parasıyla da geçimini sağladığı belirtildi.

Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi