VEFAKAR ÖĞRENCİDEN ÖĞRETMENLERİNE DUYGULANDIRAN KUTLAMA

VEFAKAR ÖĞRENCİDEN ÖĞRETMENLERİNE DUYGULANDIRAN KUTLAMA

Mersin'de yaşayan Osman Şan, 10 yıl önce mezun olduğu lisedeki öğretmenlerine 'Öğretmenler Günü' sürprizi yaptı. Kalp kostümü giyen ve kemancı ile birlikte birden öğretmenler odasına giren Şan, öğretmenlerine tek tek kalpli balon dağıttı. Aynı zamanda Şan, 24 Kasım doğumlu olan oğlunun da ilk doğum gününü öğretmenleriyle birlikte pasta keserek kutladı.

Toroslar ilçesinde bulunan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bölümü'nden 10 yıl önce mezun olan evli ve 1 çocuk babası Osman Şan, okul müdüründen izin alıp öğretmenlerine sürpriz yapmak için sabah saatlerinde okula geldi.
Şan, kalp kıyafeti giyerek, ellerinde kalp şeklindeki balonlarla birden öğretmenler odasına girdi. Şan'a birde kemancı eşlik etti.
Öğretmenlerine tek tek kalpli balonlar dağıtan Şan, Öğretmenler Günü'nü kutladı. Sevinç ve duygu dolu anların yaşandığı sürpriz kutlamada keman eşliğinde hep birlikte "Öğretmen Marşı" söylendi.
Aynı zamanda Şan, 24 Kasım doğumlu olan oğlunun da ilk doğum gününü öğretmenleriyle birlikte pasta keserek kutladı.
Şan,Kutlamada duygularını dile getiren Osman Şan, 10 yıl önce bu okuldan mezun olduğunu söyledi. Öğretmenlerinin kendisi üzende çok büyük emeği olduğunu dile getirdi.
Okul müdürü İbrahim Kazancı ise Osman'ı 10 yıl önce okullarından mezun ettiklerini belirterek, sürprizin kendilerini gururlandırdığını söyledi.
Öğretmenlerden Kamuran Alpergin de Osman'ın bu vefa duygusuyla buraya gelmesinin kendilerini çok sevindirdiğini vurguladı.

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2016 | Güney Tv | Güney'in Güçlü Sesi